Sprzedaż urządzeń biurowych

w naszej ofercie oprócz bogatej oferty urządzeń drukujących, znajdą Państwo również inne urządzenia biurowe m.in. monitory interaktywne firmy Sharp, projektory (krótkoogniskowe, ultra krótkoogniskowe, laserowe, instalacyjne), niszczarki, oczyszczacze powietrza firmy Sharp.

Urządzenia drukujące

Drukarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia biura są urządzenia drukujące takie jak drukarki czy urządzenia wielofunkcyjne. Wyposażenie w nie swojej firmy ułatwia, usprawnia pracę i zdecydowanie ją przyspiesza. Bez tego każda praca jest znacznie trudniejsza i mniej efektywna.

Warto jednak zdawać sobie sprawę, że urządzenie, które kupujemy powinno być najwyższej jakości. Dzięki temu zapewniamy sobie jego długą żywotność i długą pracę. Urządzenie powinno bowiem być w miarę możliwości…niezawodne.

Takie urządzenie zapewni Państwu nasza firma. Sprzedaż kopiarek jest dla nas nie tylko obowiązkiem ale również pasją i zainteresowaniem. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i pomoże wybrać odpowiednie urządzenie wielofunkcyjne lub drukarkę tak, aby jak najbardziej zoptymalizować procesy biurowe oraz oszczędności na druku.

Jako Autoryzowany Partner takich producentów jak Sharp i Ricoh oferujemy Państwu urządzenia najwyższej jakości, łatwe w obsłudze oraz niezawodne przeznaczone do druku biurowego oraz produkcyjnego.

URZĄDZENIA DRUKUJĄCE

Materiały eksploatacyjne

W sprzedaży posiadamy zarówno oryginalne jak i kompatybilne materiały eksploatacyjne do urządzeń każdej znanej marki. W związku z tym, że satysfakcja klienta jest dla nas najwyższym priorytetem dbamy o to, aby oferowane przez nas materiały kompatybilne były wysokiej jakości oraz bezpieczne dla urządzeń używanych przez naszych klientów.

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Monitory interaktywne firmy Sharp

Interaktywne rozwiązania dla Twojego biura, przesyłanie plików, interaktywne pisanie i rysowanie na ekranie, zdalne sterowanie monitorem BIG PAD z urządzeń mobilnych. Równocześnie można połączyć aż do 50 urządzeń mobilnych.

MONITOR INTERAKTYWNY FIRMY SHARP

Od biura po salę konferencyjną

Od biura po salę konferencyjną i od szkolenia po wykład dotykowy monitor interaktywny Sharp zwiększa Twój sukces. Motywuj swoich słuchaczy. Popraw swój wizerunek. Nadaj swojemu przekazowi mocy, na którą zasługuje. Gdy grasz w jednym zespole z Sharp, masz nieskończone możliwości, a każdy moment jest odpowiedni na wspaniały występ.

Rozmiar ma znaczenie

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie wielkoformatowy monitor interaktywny Sharp może zdecydowanie wzmocnić Twój przekaz. Dzięki ekranom klasy 80 cali (przekątna) interaktywny monitor Sharp BIG PAD zapewnia Ci imponującą jakość HD i pomaga ożywić Twoje prezentacje.

Technologia ustawiania ciekłych kryształów

Technologia ustawiania ciekłych kryształów Sharp UV2A sprawia, że kolory obrazu są niezwykle żywe. Konstrukcja podświetlenia zaprojektowana jest tak, że energooszczędne diody LED rozmieszczone są równomiernie na całym panelu, dając jednolitą jasność i większą czytelność tekstu.

Przyjazny interfejs

Przyjazny dla użytkownika interfejs oprogramowania Sharp Pen Software: przy użyciu pióra dotykowego możesz łatwo uruchomić i wyświetlić interfejs użytkownika Pen Software, menu składające się z małych, poukładanych ikon, dających łatwy dostęp do ustawień i funkcji pióra. Każde z piór dotykowych ma własne menu, które można wyświetlić nawet wtedy, gdy czterech użytkowników jednocześnie pisze na ekranie. Ustawienia pióra, takie jak kolor czy grubość linii, mogą być ustawione osobno dla każdego pióra (dzięki przyciskom funkcyjnym).

Szybki dostęp do dokumentów

Dokumenty i obrazy skanowane z urządzenia wielofunkcyjnego wyposażonego w kolorowy skaner mogą być importowane bezpośrednio do oprogramowania pióra dotykowego w celu wyświetlenia ich na monitorze BIG PAD. Dla większej wygody dane obrazu wyświetlane na ekranie (w tym notatki) mogą być zapisane na komputerze lub przesłane bezpośrednio do wydruku z urządzenia wielofunkcyjnego.

Wydajną i wielopłaszczyznowa komunikacja

Oprogramowanie Touch Display Link 2.01 wspiera wydajną i wielopłaszczyznową komunikację. Zawartość wyświetlana na ekranie, w tym ręcznie robione notatki i rysunki wykonywane w czasie rzeczywistym, mogą być wyświetlane jednocześnie na monitorze BIG PAD oraz na urządzeniach mobilnych, takich jak komputery, tablety i smartfony. Touch Display Link ułatwia interaktywne prezentacje, ożywione dyskusje i spotkania bez papierowych dokumentów, zarówno w środowisku biznesowym, jak i edukacyjnym. Touch Display Link pozwala na użycie następujących funkcji na monitorze BIG PAD i urządzeniach mobilnych połączonych przez bezprzewodową sieć LAN: udostępnianie zawartości na ekranie.

Monitory profesjonalne

Nasze niezawodne monitory LCD i monitory profesjonalne zaprojektowano tak, by sprawdzały się nawet w najtrudniejszych warunkach. Co więcej, dzięki zaawansowanej technologii umożliwiającej funkcjonowanie bez wentylatora, działają cicho i pochłaniają minimalne ilości kurzu. To dlatego jesteśmy w stanie zaoferować trzyletnią gwarancję na każdy monitor komercyjny.

Korzystając z oferowanych przez firmę Sharp monitorów LCD sprawisz, że Twój przekaz będzie wyraźny i przejrzysty za sprawą pełnej rozdzielczości 1080p (1920 x 1080) lub 4K UHD (3840 x 2160) dla dowolnego źródła analogowego, cyfrowego RGB i wideo HD. Niezależnie od celu, w jakim korzystasz z naszych monitorów LCD, wyświetlane na nim treści tekstowe i graficzne przyciągną uwagę odbiorców.

W naszej ofercie komercyjnych monitorów znajdziesz monitor LCD, który idealnie sprawdzi się w obliczu dowolnego wyzwania. Monitory są smukłe i lekkie, łatwe w montażu, a urządzenia z serii PN dostępne w rozmiarach od 32 do 90 cali mogą być instalowane pionowo i poziomo – wybór należy do Ciebie. Co więcej, monitory LCD z serii PN można umieszczać razem, tworząc wyjątkowo duże, niezwykle efektowne ściany wideo.

monitor profesjonalny

Monitor 8K

Aquos 8K 70”- to monitor o wysokiej rozdzielczości 8K. 7680 x 4320 pikseli, wysoki kontrast oraz szersze spektrum barw zapewniają obraz czterokrotnie bardziej rzeczywisty niż w jakości 4K UHD. Wąska, czarna ramka aluminiowa, ogromny rozmiar i wysoka rozdzielczość sprawiają, że produkt jest doskonałym monitorem biznesowym. Ten model ożywi każde biuro, w którym się znajdzie.

MONITOR 8K Aquos 8K 70”

Projektory

projektor krótkoogniskowy

Krótkoogniskowe

Projektory przeznaczone do małych i średnich pomieszczeń, np. salach konferencyjnych, salach lekcyjnych. Zapewniają wysoką jakość obrazu oraz automatycznie dopasowują jasność

projektor ultra krótkoogniskowy

Ultra krótkoogniskowe

Dopasowują w doskonały sposób jasność obrazu względem bliskiej odległości. Przestronny obraz o wielkości 100 cali można uzyskać z odległości 1 m.

projektor laserowy

Laserowe

W swojej ofercie posiadamy projektory laserowe full HD i 4K. Wyposażone są w ledowe lub laserowe źródło światła. Sprawdzają się najlepiej podczas oglądania dłuższych seansów lub relacji sportowych.

projektor instalacyjny

Instalacyjne

Dzięki nim można wyświetlać obraz pochodzący z komputera w formie projekcji na specjalnie przeznaczonym do tego ekranie lub bezpośrednio na ścianie. Dzięki tym projektorom możemy uzyskać naturalny, żywy obraz bez deformacji i drgań.

Niszczarki

Wybór odpowiedniej niszczarki do biura nie zawsze bywa łatwy.

W naszej ofercie posiadamy zarówno niszczarki z cięciem paskowym jak i ścinkowym o różnych stopniach bezpieczeństwa oraz z różnymi pojemnościami kosza. Przed wyborem niszczarki warto odpowiedzieć sobie na pytania: Ile osób będzie z niej korzystało? Czy dokumenty, które będziemy niszczyć zawierają dane poufne? Jaka pojemność kosza jest nam potrzebna? Ile kartek jednocześnie ma być niszczone?… Dlatego zanim decyzja o jej zakupie zostanie podjęta warto skontaktować się z naszym działem handlowym, który pomoże i doradzi w jej wyborze.

niszczarki