Naprawa kopiarek Warszawa

Kopiarki to podstawowe urządzenia w każdej przestrzeni biurowej. Zajmujemy się naprawą kopiarek na terenie Warszawy i okolic. Prawidłowo działająca kopiarka gwarantuje sprawną pracę całego biura. Przyjdź do nas, jeśli Twoja kserokopiarka pracuje zbyt głośno, nie włącza się lub tworzy nieczytelne kopie. Naprawimy ją sprawnie i w niskiej cenie. Oprócz serwisu, zajmujemy się też sprzedażą kserokopiarek.

Jakie są przyczyny awarii kserokopiarki?

Istnieje wiele przyczyn awarii kserokopiarki. Jedną z najczęstszych przyczyn usterek jest intensywna lub nadmierna eksploatacja urządzenia. Z jej powodu różne części kserokopiarki mogą przestać spełniać swoją funkcję. Może ona doprowadzić do zużycia lub uszkodzenia tonera lub powstania zanieczyszczeń, które uniemożliwią efektywną pracę kserokopiarki. Przyczyny usterek mogą mieć też źródło w nieprawidłowym użytkowaniu urządzenia. Nieodpowiednie przechowywanie tonera może spowodować jego uszkodzenie. Bardzo powszechną przyczyną jest też nieprawidłowe podłączenie urządzenia. Zanim zgłosisz się do naszego serwisu, sprawdź dokładnie, czy podłączyłeś urządzenie zgodnie z instrukcją. Jeśli mimo to kserokopiarka nie działa prawidłowo, skontaktuj się z nami!

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne faksów i kserokopiarek

Wykonujemy naprawy gwarancyjne maszyn biurowych, w tym naprawy gwarancyjne faksów. Nie musisz martwić się, jeśli minął już okres gwarancji; naprawimy twój faks, kserokopiarkę czy inne urządzenie również po upływie tego czasu. Naprawy pogwarancyjne faksów i innych urządzeń wykonujemy szybko i w niskich cenach.

Zapraszamy do kontaktu!