Naprawa drukarek w Warszawie

Dokonujemy naprawy drukarek na terenie całej Warszawy i okolic. Zajmiemy się każdym rodzajem usterek – jeśli masz problem m.in. z niską jakością wydruku, Twoja drukarka chodzi zbyt głośno lub proszek tonera rozsypuje się wewnątrz urządzenia, zwróć się do nas! Nasz zespół tworzą specjaliści z ponad 20 – letnim doświadczeniem, którzy z łatwością naprawią Twoją drukarkę. Naprawiamy drukarki atramentowe i laserowe. Jesteśmy w stanie dokonać naprawy drukarki niezależnie od jej wieku. Jeśli będziemy dysponować odpowiednimi częściami, naprawimy zarówno najnowocześniejsze modele, jak te starsze.

Naprawy gwarancyjne drukarek

Wykonujemy naprawy gwarancyjne drukarek, w tym drukarek laserowych. Nie tylko drukarki obejmujemy obsługą gwarancyjną. W naszym sklepie wykonujemy też naprawy gwarancyjne faksów i innych urządzeń biurowych. Jeśli Twoja drukarka uległa awarii, sprawdź niezwłocznie czas trwania gwarancji i udaj się do nas. Wykonujemy naprawy gwarancyjne w naszym serwisie. Możesz być pewien/pewna, że dokonamy napraw sprawnie, dzięki czemu szybko będzie można korzystać ze swojego sprzętu.

Naprawy pogwarancyjne drukarek

Dokonujemy napraw pogwarancyjnych drukarek laserowych i nie tylko. Naprawy pogwarancyjne to wszystkie naprawy, który wykonywane są po zakończeniu okresu gwarancyjnego określonego przez producenta. Z nami nie musisz się martwić, jeśli Twoja drukarka uległa awarii po zakończeniu tego okresy – wszystkie naprawy wykonujemy w atrakcyjnych cenach.

W razie awarii drukarki, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy!