Jakie zalety mają drukarki Ricoh?

drukarka biurowa

Monochromatyczne i kolorowe drukarki laserowe Ricoh to świetna opcja do domów i małych biur, ponieważ są ekonomiczne i jednocześnie bardzo wydajne. To, co wyróżnia drukarki Ricoh to krótki czas nagrzewania – urządzenie jest niemal od razu gotowe do pracy.

Drukarki Ricoh oferują wiele trybów łączności i mają wiele przydatnych funkcji. Ponadto pracują z dużą szybkością i są niezawodne. Przykładowo drukarka SP C842DN drukuje z prędkością 60 stron na minutę w rozdzielczości 1200 × 1200 dpi, a za wydajność druku odpowiada procesor Intel, który szybko przetwarza zlecone zadania. Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny panel sterujący oraz przeglądarkę internetową, dzięki czemu można drukować treści bezpośrednio z internetu. Ogromnym atutem drukarek Ricoh jest łatwa obsługa i energooszczędność co wynika z szybkiego czasu nagrzewania oraz wyposażenia w tryb oszczędzania energii.

Nasz serwis drukarek Ricoh w Warszawie oferuje kompleksowe usługi z zakresu konserwacji urządzeń i bieżących napraw, dzięki czemu urządzenie wielofunkcyjne może posłużyć naprawdę długo. Specjalizujemy się także w sprzedaży urządzeń Ricoh.

Wysoka jakość druku i innowacyjne rozwiązania

Dzięki 10-calowemu panelowi operacyjnemu użytkownik może mieć dostęp do prostych aplikacji oraz dowolnie konfigurować drukowane dokumenty. Interfejs zapewnia doskonałą integrację w wieloosobowych środowiskach pracy oraz umożliwia wiele opcji personalizacji. Drukarki Ricoh oferują możliwość składowania dokumentów, zwłaszcza modele wyposażone w finiszery wieloarkuszowe. Niektóre drukarki Ricoh umożliwiają także bindowanie. Oznacza to, że wiele prac można wykonać we własnym zakresie, bez potrzeby zlecania druku firmom zewnętrznym.